O nás

Když se dnes ptáte, co stojí za úspěchem značek Wudreal a Wudino, pak je třeba jít zpátky do dob, kdy vše začalo. Příběh o tom, jak vášeň k řemeslu, kvalitní materiály a osobní zkušenost mohou inspirovat ke vzniku něčeho velkého.

Jak všechno začalo? Příběh jednoho nadšence moderního bydlení.

Poctivý český nábytek

Na kvalitě a poctivé práci jsem si vždycky zakládal. Začínalo to v podstatě výrobou nábytku. Ale ne jen tak obyčejného, byl to nábytek, kde se spojovala moderní estetika s tradičními materiály – masivním dřevem, kovem, kamenem, sklem.

Všechno pod rukama šikovných řemeslníků s vizí o tom, jaký by měl být skutečně kvalitní nábytek, který vydrží po generace. A tak se zrodilo Wudino.cz.

Na kvalitě si zakládáme

Již mnoho let pro Vás vyrábíme prvotřídní český nábytek. Podívejte se na náš e-shop a nechte se inspirovat.

Jak jsem se dostal k rekonstrukcím

Rodinný dům, ve kterém jsem vyrůstal, skrýval v sobě nevyužitý sklepní prostor. Prostor, který by mohl být něčím mnohem víc. Rozhodl jsem se jej proměnit v něco, co by mohlo být mým novým domovem.

Projekt byl ambiciózní. Ale s pomocí týmu, který jsem si sestavil, a mé vlastní pečlivé koordinace, jsme začali proměňovat sklep v moderní garsonku. V průběhu čtyř měsíců se z tmavého sklepního prostoru stala nádherná, světlá a útulná garsonka, zařízená samozřejmě nábytkem od Wudino

Rekonstrukce s nábytkem, který vydrží po generace

Nicméně, život mi trochu pozměnil plány. Ačkoliv byla garsonka hotová, mé srdce mě táhlo jinam – do Moravského krasu, do přírody, do skal a lesů, která mi poskytuje inspiraci pro další nápady a klid v životě.

Ale co s nově zrekonstruovaným bytem? Rozhodl jsem se jej nabídnout k pronájmu. Protože jsem sám k sobě náročný, chtěl jsem, aby se i mí nájemníci cítili skvěle. Proto jsem vybral právě nábytek od Wudino, kde mám 100% jistotu, že nábytek vydrží.

Příběh pokračoval i v Blansku, kde jsem si pronajal byt a zrekonstruoval jej v duchu Wudino. Po několika letech užívání jsem jej předal zpět majiteli za předem dohodnutých podmínek.

Tento příběh možná nyní končí, ale pokračování může být právě u Vás. Každá realizace je svědectvím o tom, jak vášeň, kreativita a kvalita mohou tvořit něco výjimečného. Pokud máte raději vizuální inspiraci, stačí se podívat na fotografie našich realizací.

Přeji Vám, aby i Váš příběh byl plný inspirace a úspěchů!

Marek Bauer

Adresa

Boženy Němcové 43 
612 00 Brno

Copyright © 2024 | Wudreal
design: www.veronikamarcikova.cz